info@griform.com griformplastik@gmail.com   90 338 214 79 83   90 338 214 79 83

KURUMSAL

Biz Kimiz?
2010 yılında Karaman Organize Sanayi Bölgesinde Griform Seperatör Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak 1200 m2 kapalı alan üzerine MUSTAFA UYSAL tarafından kurulmuştur.
Bulunduğumuz bölge ve sanayimiz itibari ile bisküvi, çikolata, kek vb. ürünlerinin seperatörlerini üretip imalatçılara tedariğini sağlamaktadır ve yine bulunduğu bölge itibari ile elma viyölü ve meyve şelalesi üretimine başlamış olup viyöl ve şale tedariğini de sağlamaktadır. Kuruluşundan bu yana modern ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızlı ve emin adımlarla büyümesini gerçekleştirmiştir. Bisküvi, çikolata, kek seperatörleri, meyve viyölü ve şale üretiminde ve tedarik konusundan tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Deneyim, tecrübe ve profesyonel olarak yeni ürün ve mevcut ürün yelpazeleri ile halen Karaman Organize Sanayi Bölgesinde hizmetine devam etmektedir.


Vizyonumuz
Teknolojik yeniliklerle sürekli gelişerek, sektöründe ilk tercih edilen, güvenilir ve saygın bir marka olmak

Misyonumuz
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürün ve hizmetleri kaliteli, uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde üreterek müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmak, bu şekilde topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayarak hedeflerini her geçen gün yükseltip daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen lider bir işletme olmak.

 

islami sohbetler

islami sohbet

dini sohbetler