info@griform.com griformplastik@gmail.com   90 338 214 79 83   90 338 214 79 83

KALIP - TASARIM

Şirketimiz kalıpçılık alanında ciddi deneyimlere sahiptir. Günlük hayatımıza giren neredeyse her ürün için hazırlanması gereken kalıplar, modern teknolojilerin yardımıyla tamamlanır. İhtiyaç duyulan her ürün için bir tasarım ve kalıp üretimi gerekmektedir. Yapılan çalışmanın titizliği ürünün kullanışlı ve kaliteli olması ile doğru orantılıdır. ‘’ Vakum ambalaj ‘’ konusunda 2005 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan firmamız bugün ortaya çıkardığı işlerle övünmekte ve çalışmalarına daha da özenle devam etmektedir.

Sektördeki başarımızı İş ortaklarımızı dinlemeye, Doğru anlamaya ve İhtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmeye borçluyuz.

Sunduğumuz çözümler sektör tarafından takip edilmektedir. Yaratıcı fikirlerimizi işimizin her aşamasında güncel ihtiyaçlar ile bir noktada buluşturur ve hem markanıza hem de ürününüze değer katmak için kullanırız. Ambalaj çözümlerini doğru kullanmanıza yardımcı olur ve bu şekilde pazar payınızı artırmak için gereken ihtiyaçlarınızı belirleyerek tamamlarız. Bugün ambalaj üretiminden taşıma seperatörlerine, rölyef panolardan blister ambalaj üretimine kadar her aşamada başarılı tasarım ve kalıp üretimi yapılması zorunludur. Bu aşamada yaşanacak ufak bir fikir ya da ölçüm hatası planlanan çalışmalarının gerçekleşememesine neden olabilir. Tüm bu hassas çalışmalar ürünlerin tek tek sergilenebilmesi, sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi ve kaliteli bir şekilde sunulabilmesi için zorunludur. Dünyada yaşanan tasarım ürünlerini yakından takip eden firmamız ihtiyaçlarını dizayn ederek kalıp bölümü ile paylaşır.

Doğru Kalıbın Önemi Kalıpçılık en önemli meslekler arasında sayılabilir. Tasarımı yapılan ürünün hedeflenen şekilde kullanılabilmesini sağlayacak tek kanal kalıp işidir. Burada yürütülecek özenli çalışmalar ve doğru malzeme seçimi işin baştan sona doğru ilerlemesini sağlayacaktır.

Ölçü tamlığı, Zamanında teslimat, Malzeme tasarrufu, İşçilik maliyetlerinin alt seviyelere düşmesi doğru kalıbın sağladığı avantajlar arasında sayılabilir. İyi bir kalıp ustasının sahip olması gereken özelliklere sahip ekiplerimiz ile istenen çalışmayı en ideal şekilde tamamlar ve işimizi teslim ederiz. Ambalajın en etkili ve ekonomik pazarlama aracı olarak sayılabilir. Aynı ürünün ambalajlı veya ambalajsız halinin satış etkilerini iyi şekilde değerlendirmiş ekiplerle çalışır ve dünyada yaşanan gelişmeleri de yakından takip ederiz. Pazarlamanın geldiği yer tüm teknolojilerden yararlanarak başka bir boyuta geçerken bugün hacmi her geçen gün artan e-ticarette bile ambalajlı ürünün farklı hissedilmektedir. Şirketlerin en büyük paylarını alan reklam çalışmaları ambalaj üzerinden de götürülebilir ve bu durum maliyetlere daha fazla yansırken satışlar üzerinde de daha olumlu etki gösterecektir. Ambalaj tasarım ve kalıp üretiminin maliyetler içerisindeki payının en fazla %10 olduğu düşünüldüğünde şirketimizin sunduğu özel hizmetlerden yararlanmak ve planlanan hedefleri gerçekleştirmekle kalmayıp üstüne çıkmak hiç de zor olmasa gerek.